Eerst krijgt u een intake en onderzoek van een uur, om uw sportmogelijkheden te bepalen. Daarna wordt er een individueel oefenprogramma samengesteld. Dit wordt tussentijds geëvalueerd en zo nodig aangepast. Iedere training begint met een gezamenlijke warming-up, waarna individueel kracht en/of conditie wordt getraind.
- Intake, onderzoek, test en het opstellen van een oefenprogramma (1 uur) (naar onze tarieven)
- Abonnement van 1 kwartaal/1x per week middels een stempelkaart van 13x die 16 weken geldig is en persoonsgebonden (zie onze tarieven pagina voor de actuele prijslijst)
Tevens is er de mogelijkheid voor mensen die na hun behandeling graag nog door willen trainen onder begeleiding van een therapeut, om een uur te komen sporten. De groepsgrootte is maximaal 8 personen. Ook bij deze training wordt u goed begeleid en kunt u vragen stellen over de training of uw klachten. Het trainingsschema wordt geëvalueerd en bijgesteld waar nodig.
- De kosten zijn gelijk aan het abonnement voor de medische-fitness middels een stempelkaart van 13x die 16 weken geldig is en persoonsgebonden (zie onze tarieven pagina voor de actuele prijslijst)
- Er is geen intake nodig omdat er al een trainingsschema is opgesteld tijdens de behandeling